Tradycyjna Medycyna Chińska
we Wrocławiu

PSYCHIKA, EMOCJE I DUCHOWOŚC W TMC

PSYCHIKA, EMOCJE I DUCHOWOŚC W TMC


Żyjemy w czasach w których stres dotyka każdego- hałas, pośpiech oraz takie emocje jak lęk, panika czy zamartwianie, towarzyszą nam na co dzień.

Jeśli nie wiemy jak sobie z nimi radzić, możemy czuć się przygnębieni, ociężali psychicznie, mieć wybuchy agresji, zamykać sie w sobie czy finalnie popaść w tak częstą dziś depresję.

Kurs zapozna uczestników z koncepcją „Duchów” w TMC.
Tradycyjna Medycyna Chińska naucza, że ciało i umysł są nierozerwalnie połączone- wiele dolegliwości, które medycyna Zachodu określa jako „zaburzenia psychiczne” są po prostu wynikiem nierównowagi energetycznej w organizmie spowodowanej szybkim tempem życia i niewłaściwym odżywianiem na co dzień.
Niedomagania poszczególnych narządów( nerki, wątroba, serce) wywołuje określone emocje ( lęk, gniew, panika), które stopniowo zaniedbywane prowadzą do poważnych patologii.

Na kursie przedstawimy naturalne i skuteczne sposoby odżywiania oraz suplementacji który zapewni stan spokoju i  harmonii naszych myśli i  uczuć. Terapia wg TMC, czyli zmiana nawyków żywieniowych i picie odpowiednich ziół jest oczywiście wolniejsza od klasycznych terapii farmakologicznych stosowanych przy zaburzeniach emocjonalnych, ale jest na pewno zdrowsza dla organizmu i pozwala wzmocnić go raz na zawsze a nie tylko tłumić objawy.

Warto mieć podstawy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ale na kursie podane zostanie dużo informacji praktycznych które można zastosować bez znajomości zasad TMC.

Koszt kursu: 270 zł ( 250 dla absolwentów Dietetyki TMC) w cenie materiały do zajęć oraz napoje i przekąski.
Czas: sobota/niedziela 10 do 15:30

Jeśli interesuje Cię ten kurs napisz do nas i spytaj o aktualne daty.